Personální management

Našli jsme celkem 53 knih spadajících do kategorie personální management, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Výcvik zaměstnanců

Výcvik zaměstnanců

Luděk Kolman

Cena od 180 Kč

Kniha Jak se nespálit podruhé

Jak se nespálit podruhé

František Hroník

Cena od 387 Kč

Kniha Velký Al vypráví

Velký Al vypráví

Schreiter Tom

Cena od 115 Kč

Kniha Management lidských zdrojů

Management lidských zdrojů

Jan Urban

Cena od 196 Kč

Kniha Člověk a čas

Člověk a čas

Pacovský Petr

Cena od 399 Kč

Kniha Osobnostní management

Osobnostní management

Jan Barták

Cena od 319 Kč

Kniha Radikální otevřenost

Radikální otevřenost

Kim Scottová

Cena od 209 Kč

Kniha Manažerské příběhy

Manažerské příběhy

František Hroník

Cena od 129 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.