Kouzla a zaklínadla nejen pro fanoušky Harryho Pottera

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 208 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Kouzla a zaklínadla nejen pro fanoušky Harryho Pottera koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
208 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Zábavný způsob, jak u dětí rozvíjet fantazii a paměť Čáry máry pod kočáry – a je to tu! Knížka plná kouzel, zaklínadel a zaříkadel nejen pro malé čarodějky a čaroděje má pro každého něco. Připomeneme si kouzla, která už znáte z pohádek a filmů, čarovat budeme s hůlkou i bez ní, naučíme se nejrůznější zaklínadla, seznámíme se s magickým jazykem Bargo khár, zkusíme nějaké lektvary a nahlédneme i pod pokličku vyšší magie s rituály.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Kouzla a zaklínadla nejen pro fanoušky Harryho Pottera je 208 Kč

Výběr knih autora Zuzana Neubauerová

Zobrazit všechny knihy autora Zuzana Neubauerová
Výběr knih vydavatele CPRESS

Zobrazit všechny knihy vydavatele CPRESS
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.