Křesadlo

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 247 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Křesadlo koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
247 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Klasický pohádkový příběh, který si znovu s dětmi zamilujete. Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka. Jak dopadne příběh, kdy voják Jakub díky náhodnému setkání s čarodějkou zbohatl přímo pohádkově? Zamilujte si zas a znovu klasický příběh v prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož knihách vyrůstaly generace dětí v České i Slovenské republice.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Křesadlo je 247 Kč

Výběr knih autora Vojtěch Kubašta

Zobrazit všechny knihy autora Vojtěch Kubašta
Výběr knih vydavatele Albatros

Zobrazit všechny knihy vydavatele Albatros
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.