Mikroskop

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 379 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
379 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Dítě objeví nový svět– děti a jejich rodiče mohou objevit mnoho nového. Sada obsahuje: mikroskop sobjektivem 100×/400×/1200×, krycí sklíčka, 2sběrné lahvičky, pinzetu, prázdné štítky. Vhodné pro děti od 8let. Výrobek vyžaduje 2× AA baterie, které nejsou součástí balení.

Výběr knih autora Alltoys

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.