Mini leporelka

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 237 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Mini leporelka koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
237 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Díky těmto šesti malým knížečkám se nejmenší děti naučí pojmenovat barvy. Krátké a hravé texty jsou určeny pro první čtení. Ze zadních částí knížek si děti mohou poskládat puzzle. Knížky přinášejí spoustu zábavy.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora barvy

Zobrazit všechny knihy autora barvy
Výběr knih vydavatele Matys

Zobrazit všechny knihy vydavatele Matys
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.