Míša a její malí pacienti 8 - Lesní útulek

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 173 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Míša a její malí pacienti 8 - Lesní útulek koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
173 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Krásné barevné ilustrace na každé straně. Míša s Pupíkem tráví zimní prázdniny v hájovně u strýce Petra, který vede útulek pro lesní zvířata. Ráda pomáhá strýčkovi s péčí o obyvatele Lesního útulku. Mezitím, co holčička a pejsek postupně získávají důvěru náladového divočáka, lesní ohrada přijme do své péče raněného losa a v blízkosti útulku se také objeví záhadná sova. Zjistí Míša, co trápí divočáka? Dozví se, proč sova tak smutně houká? Dokáže jim pomoci?

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Míša a její malí pacienti 8 - Lesní útulek je 173 Kč

Výběr knih autora Aniela Cholewinska-Szkoliková

Zobrazit všechny knihy autora Aniela Cholewinska-Szkoliková
Výběr knih vydavatele CPRESS

Zobrazit všechny knihy vydavatele CPRESS
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.