Moje veselá rýmovaná puzzle knížečka Zvířata

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 139 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Moje veselá rýmovaná puzzle knížečka Zvířata koupíte na Knihcentrum.cz
Knihcentrum.cz
139 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Druh sortimentu : Kniha, Moje veselá rýmovaná puzzle knížečka Zvířata, , Rok vydání : 2023, Název v originále : My cute little puzzle book - Animals
Výběr knih autora Mária Nerádová

Zobrazit všechny knihy autora Mária Nerádová
Výběr knih vydavatele YoYo Books

Zobrazit všechny knihy vydavatele YoYo Books
Naše tipy


V říši hladových duchů
Toto je kniha o závislostech, tj. o něčem, co se týká každého z nás. Závislí totiž nejsme ani náhodou pouze na drogách, alkoholu, gamblingu nebo cigaretách. Závislost je cokoliv, po čem toužíme tak, že si nedokážeme pomoct, co nás dočasně utěší či uklidní, ale dlouhodobě nám či našemu okolí ublíží. Tato přelomová kniha přináší na tabuizované téma závislostí naprosto nový pohled. Vysvětluje jejich skutečné příčiny (traumata z nejranějšího dětství) a ukazuje cesty k jejich řešení (které se ovšem zásadně liší od těch, na které se spoléhá moderní západní společnost). Jak se v knize dozvíte závislost není důsledkem svobodné volby závislého, ale nemocí mozku.