Muž, který spadl na Zemi

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 349 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Muž, který spadl na Zemi koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
349 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Baladický příběh o mimozemšťanovi, jemuž se lidé dostali příliš pod kůžiThomas Newton by mezi lidmi vyčníval, i kdyby nepocházel z jiné planety. Jeho dvoumetrová, nevídaně útlá postava, neochlupená, téměř průsvitná pokožka či vlasy bílé jako padlý sníh z něj dělají nepřehlédnutelnou postavu v každé společnosti. Kdo by řekl, že se jedná o masku, která má zakrýt jeho skutečný zjev…Mimozemský návštěvník přiletěl na Zemi s jasným cílem – zachránit svůj vymírající lid. Osamělý a křehký cizinec se sice v Americe díky svým vědomostem a vyspělé technice brzy stane miliardářem, ale pobyt mezi pozemšťany poznamená tohoto příslušníka nadřazené rasy víc, než by čekal. Tváří v tvář naší pošetilosti, podezřívavosti a zaslepenosti nakonec pochopí, že lidstvo už také směřuje k patrně neodvratitelnému sebezničení.Klasické dílo science-fiction proslavila filmová adaptace s Davidem Bowiem v hlavní roli a v roce 2022 dalo vzniknout stejnojmennému seriálu.„Jako Ikaros, k němuž je od samého začátku otevřeně přirovnáván, Newton doslova i obrazně vyletěl ke slunci Jeho pád je stejně nevyhnutelný, jak byl jeho let pozoruhodný.“– spisovatel Ken MacLeod„Text nadčasový a platný dnes stejně jako v šedesátých letech, kdy byl napsán, nebo v osmdesátých, kdy se odehrává.“– Fullmoozine.cz| autor: Walter Tevis | interpret: Igor Orozovič | režie: Vít Malota | vydává: OneHotBook, 2022 |
Výběr knih autora Walter Tevis

Zobrazit všechny knihy autora Walter Tevis
Výběr knih vydavatele OneHotBook

Zobrazit všechny knihy vydavatele OneHotBook
Naše tipy


Tajnůstkáři

Arden Maxwellová by ráda věděla, kam se poděl její otec, který byl před dvaceti lety spolupachatelem téměř dokonalé loupeže půl milionu dolarů. Aby přišla záhadě na kloub, rozhodne se vrátit do rodinného domu u tajemného jezera Caddo. Netuší však, že dva otcovi tehdejší kumpáni – válečný hrdina a zkorumpovaný okresní prokurátor – bedlivě sledují každý její krok. Nový detektivní román Sandry Brown, v němž opět nechybí napětí, tajemství, ale ani milostná zápletka.