My Kitchen Table: 100 Sweet Treats and Puds

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

My Kitchen Table: 100 Sweet Treats and Puds koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
325 Kč
Není skladem

Krátký popis
A collection of 100 recipes for biscuits, pastries, cupcakes and teabreads, cakes, tarts, pies, cheesecakes and sponge puddings. It includes both classic recipes and new ideas, which have all been tried-and-tested and photographed. It is suitable for beginners.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Mary Berry

Zobrazit všechny knihy autora Mary Berry
Výběr knih vydavatele Ebury Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Ebury Publishing
Naše tipy


Sojka Sekáč
Sojka Sekáč - Brynne Weaver

Doktor Fionn Kane utíká před bolestí, kterou mu způsobila bývalá přítelkyně, když odmítla jeho nabídku k sňatku. Doufá, že své srdce uzdraví v malém městečku v Nebrasce, daleko od složitých citů i zmařené kariéry chirurga. Touží po prostém životě: sklonit hlavu, tvrdě pracovat a rozhodně se vyhýbat romantickým vztahům. Chce si oddechnout od toho cirkusu, který nechal v Bostonu.brbrJenže pak do jeho města přijede opravdový cirkus. Cirkus Silveria. A s ním Rose Evansová, motocyklová performerka, která posledních deset let žije kočovným životem, což jí vyhovuje, a to hlavně v případech, kdy se potřebuje někoho zbavit a zase rychle zmizet. Ale když si Rose při jednom nevydařeném pokusu o vraždu zlomí nohu, nečekaně uvízne v Nebrasce, v domě jednoho moc přitažlivého a trochu výstředního místního lékaře.brbrAle ne každé zlomené srdce se zahojí...brbrA čím déle člověk zůstává na jednom místě, tím větší je pravděpodobnost, že ho dostihnou duchové minulosti.