Okruhy F1 z ptačí perspektivy

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 621 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Okruhy F1 z ptačí perspektivy koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
621 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

26 legendárních okruhů na satelitních snímcích s vysokým rozlišením: Zažijte vzrušení závodů F1 z nové dechberoucí perspektivy! Od záře a lesku Monaka až po závratné rekordy Silverstone – tato kniha je průvodcem po světě rychlosti, který vám představí všechny zatáčky a rovinky jedinečným způsobem. Jedná se o vizuálně působivé dílo a poctu vozům, týmům a pilotům formule 1. A fanouškům! Právě jim je tato knižní specialita určena. Najdete v ní klasické i moderní okruhy velkých cen. Pokochejte se akčními snímky, přečtěte si o legendárních okamžicích a získejte věrného společníka pro sledování budoucích závodů.

Výběr knih autora Bruce Jones

Zobrazit všechny knihy autora Bruce Jones
Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Zobrazit všechny knihy vydavatele Svojtka & Co.
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.