Osamělá Meredith

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 319 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Booktook.cz
319 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Publikace: Osamělá Meredith - Alexander Claire. Meredith Maggsová neopustila svůj dům 1 214 dní. Trvá však na tom, že není osamělá. Má kocoura Freda. Její kamarádka Sadie ji navštěvuje, kdykoli může. Navíc je tu její online podpůrná skupina NejsteSami. Čas si krátí skládačkami nebo vařením oblíbených jídel a společnost jí nahrazují milovaná Emily Dickinsonová, internet, poslíček z Tesca a zrádné vzpomínky. Jenže pak se to změní. Nejprve do jejího života vtrhnou noví přátelé Tom a Celeste, poté odcizená sestra, s níž už léta nemluvila. Její domov už není bezpečným útočištěm. Ať se to Meredith líbí, nebo ne, svět přichází k jejím dveřím... Publikace: Osamělá Meredith - Alexander Claire.
Výběr knih vydavatele Ikar

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.