Paddle Shakespeare's Avon

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 587 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Paddle Shakespeare's Avon koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
587 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
The Avon is a great river to dip a paddle into, whether by kayak, canoe or paddleboard. If you are seeking an expedition journey, wanting to just splash about getting wet, or anything in-between, there is something for you here

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Mark Rainsley

Zobrazit všechny knihy autora Mark Rainsley
Výběr knih vydavatele Pesda Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pesda Press
Naše tipy


Knihkupectví s vůní koláčků
Prosluněné letní dny v přímořském městečku Dream Harbor plynou stejně pokojně jako Hazelin život. Zanedlouho jí bude třicet a už od střední pracuje v útulném knihkupectví proslulém nejenom knihami, ale také lahodnými skořicovými koláčky. Poklidný život se jí však obrátí vzhůru nohama, když v jedné z knih objeví záhadný vzkaz. A zanedlouho se začnou objevovat další. Hazel se rozhodne vydat po jejich stopě a obrátí se o pomoc na Noaha, pohledného majitele místní turistické kanceláře. A zatímco pátrají po autorovi podivných vzkazů a užívají si léta, jejich vzájemná přitažlivost se postupně mění v něco hlubšího. Je možné, aby se notorický svůdník změnil?