Příběh ukrytý v notách Kouzelná flétna

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 447 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Příběh ukrytý v notách Kouzelná flétna koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
447 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Zaposlouchejte se do nádherných melodií nezapomenutelného příběhu prince Tamina a princezny Paminy. Muzikálové převyprávění nezapomenutelné opery Kouzelná flétna vtáhne malé i velké čtenáře do pohádkového světa draků a magie. Nalezne princ Tamin princeznu Paminu a zachrání ji ze spárů čaroděje…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Příběh ukrytý v notách Kouzelná flétna je 447 Kč

Výběr knih autora Jessica Courtney-Tickle

Zobrazit všechny knihy autora Jessica Courtney-Tickle
Výběr knih vydavatele Pikola

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pikola
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.