Tajemství džungle

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 0 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
239 Kč
Není skladem

Krátký popis
Nádherná hledací kniha o přírodě, ideální pro sdílení s nejmenšími.Po náročném dni v džungli se stmívá a dva mladí orangutani jsou připraveni spát. Brzy to budou i mladí čtenáři, protože Tajemství džungle je provede jedním dnem života světových džunglí – od Bornea po Papuu Novou Guineu, od Kostariky po Brazílii, od Madagaskaru po Srí Lanku. Podívají se na noční scény a objeví, co si den nachystal, než se sami uvelebí, připraveni odpočívat.„Nesmíme probudit pandy – všechny se teď tulí…“Kniha Tajemství džungle, kterou napsala a ilustrovala Jessica Courtney-Tickle, vezme čtenáře na úžasnou cestu krásným okolím.Krásný dárek pro dítě i rodiče, vhodný pro společné čtení. Poskytne hodiny zábavy i poznání ze světa přírody. Ideální jako knížka před spaním.
Výběr knih autora Jessica Courtney-Tickle

Výběr knih vydavatele Drobek

Naše tipy


Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se "vystříbří" až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef! Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že "sága" , které se dosud prodalo téměř půl miliónu výtisků, pokračovat nebude. Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…