Technické materiály - Dřevo - část A

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 49 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
49 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Praktické činnosti v 6. a 7.ročníku ZŠ a v nižších ročnících víceletých gymnázií - teoretická část Obsah: příroda naší vlasti les tvoří stromy - význam a charakteristika lesa strom - zdroj dřeva lesní hospodářství dřevo - důležitá surovina našeho hospodářství stavba dřeva vlastnosti dřeva vady, škůdci a choroby dřeva rozdělení dřeva - podle tvrdosti, podle jádra dřevařský průmysl - výroba dýh, překližek... desky z aglomerovaného dřeva
Výběr knih vydavatele ALBRA

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.