Tito a jeho soudruzi

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 806 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tito a jeho soudruzi koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
806 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Publikace: Tito a jeho soudruzi - Pirjevec Jože. Kniha slovinsko-italského historika Jože Pirjevce je vyvrcholením jeho řadu desetiletí trvajícího výzkumu dějin bývalé Jugoslávie. Dočkala se velice příznivého ohlasu a v současnosti patří mezi nejvydávanější historické monografie ve světě. Je…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Tito a jeho soudruzi je 806 Kč

Výběr knih vydavatele Academia

Zobrazit všechny knihy vydavatele Academia
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.