Tři malá prasátka

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 71 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tři malá prasátka koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
71 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Oblíbená pohádka o třech prasátkách, která se jednoho dne rozhodnou, že si postaví své domečky. Jak to s domečky nakonec dopadlo? To nejmladší čtenáři zjistí v rozkládacím leporelu s ilustracemi Antonína Šplíchala.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Tři malá prasátka je 71 Kč

Výběr knih autora Miroslava Lánská

Zobrazit všechny knihy autora Miroslava Lánská
Výběr knih vydavatele Junior

Zobrazit všechny knihy vydavatele Junior
Naše tipy


Zatmění
"Měsíc se zalévá krví. Třináctý případ Harryho Holea." Harry se vrací domů z Los Angeles, kde se marně snažil upít se k smrti. V patách má vymahače dluhů a před sebou vraždu dvou mladých žen. Ze zločinu je obviněn známý realitní magnát. Pokud Harry do deseti dnů najde skutečného vraha, zachrání několik lidí najednou. Jako soukromý vyšetřovatel dá dohromady tým odpadlíků: zkorumpovaného policistu, psychologa umírajícího na rakovinu a bývalého taxikáře prodávajícího kokain. Čas letí jako splašený, vrah je vždy o krok napřed a krvavé zatmění se neúprosně blíží.