V rámci / Within

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 298 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
298 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: V rámci / Within; Autor: Kuděla Jiří; Autorský katalog prací Jiřího Kuděly zlet 2007 - 2021 byl vydán připříležitosti výstavy „V rámci“ naDole Michal vOstravě. Mapuje malířské dílo oscilující mezi tématy portrétu, prostoru akrajiny (v rámci = Within)
Výběr knih autora Kuděla Jiří

Výběr knih vydavatele Ostravská univerzita

Naše tipy


Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena. Po dobu jednoho roku posílala redakce Guardianu Eleně Ferrante, autorce slavné tetralogie Geniální přítelkyně, různé náměty a otázky. Ona se nad nimi zamýšlela ve svých pravidelných týdenních sloupcích, aby nakonec vznikl tento výjimečný soubor, neopakovatelná literární hra, v níž Ferrante tvoří texty, které se tolik odlišují od jejích románů. Ale ani změna žánru nepotlačila její literární eleganci a pronikavost a jen podpořila celosvětové uznání, kterého se jí dostalo po vydání tetralogie Geniální přítelkyně. Prostřednictvím Příležitostných nápadů se čtenářům Eleny Ferrante dostává jedinečné šance nahlédnout do světa výjimečné autorky a pochopit její inspirativní mysl. Všech dvaapadesát sloupků je doprovázeno barevnými ilustracemi známé italské umělkyně Andrey Uciniové. Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena.