Mandalové pohlednice - Vybarvi a pošli

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Mandalové pohlednice - Vybarvi a pošli koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
92 Kč
Není skladem

Krátký popis
Vybarvi a pošli - soubor 7 originálních pohlednic Dity Vořechovské s motivem mandaly. 3 pohlednice jsou vymalované a 4 k vymalování, velikost 15x15 cm.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Dita Vořechovská

Zobrazit všechny knihy autora Dita Vořechovská
Výběr knih vydavatele Metoda

Zobrazit všechny knihy vydavatele Metoda
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.