Vyprávění z mlýna

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 253 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
253 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

V knize se dětští čtenáři pohádkovou formou dozvědí, jaké byly dříve tradice, jak se hospodařilo, co je to kupříkladu mlátička či žinylka a co všechno obnášel život na začátku 20. století nejen ve mlýně, ale i v celé vesnici. Hlavní postavou knihy je malý Miloušek, který žije se svými rodiči, sourozenci a strýcem ve mlýně a v každá kapitole prožívá jiná dobrodružství.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Vyprávění z mlýna je 253 Kč

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.