What You Need to Know about Conjunctivitis

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 305 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

What You Need to Know about Conjunctivitis koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
305 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Everything a young reader needs to know about conjunctivitis: what it is, how it happens, what the symptoms are and how it is treated. The text also presents real-life stories of children who experience conjunctivitis.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Nancy Dickmann

Zobrazit všechny knihy autora Nancy Dickmann
Výběr knih vydavatele Capstone Global Library Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Capstone Global Library Ltd
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.