When Your Best Isn`t Good Enough – Breaking Free from Perfectionism

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 475 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

When Your Best Isn`t Good Enough – Breaking Free from Perfectionism koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
475 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Writing in his upbeat style, Dr. Kevin Leman provides positive, no-nonsense strategies that help readers who struggle with self-doubt to accept their shortcomings, value their talents and gifts, overcome their feelings of inadequacy, and develop a healthy lifestyle regardless of their past.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy When Your Best Isn`t Good Enough – Breaking Free from Perfectionism je 475 Kč

Výběr knih autora Leman Dr. Kevin

Zobrazit všechny knihy autora Leman Dr. Kevin
Výběr knih vydavatele Baker Publishing Group

Zobrazit všechny knihy vydavatele Baker Publishing Group
Naše tipy


Dcera někdejších světů
Válka ztracených srdcí začíná! První díl romantasy trilogie od autorky hitu Zmije a křídla noci. Tisaanah v dětství unesli do otroctví, ale teď je volná. Její nejbližší přítel však zůstal v zajetí a jediná cesta k jeho záchraně vede skrz řády – nejmocnější organizaci mágů na světě. Ale dostat se do nich znamená čelit vražedným zkouškám a spoléhat na pomoc muže, který řády pohrdá. Maxantarius Farlion, mág s minulostí potřísněnou krví, může být její spásou… nebo zkázou. Aby Tisaanah zachránila ty, na kterých jí záleží, bude muset riskovat vše. Svou svobodu. Svou duši. A možná i své srdce.