Základy teorie státu a práva (Druhé, doplněné a aktualizované vydání)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku

Krátký popis
Kniha: Základy teorie státu a práva (Druhé, doplněné a aktualizované vydání); Autor: Svatoš Roman; Teorie státu a práva je věda systematicky se zabývající veškerými právně relevantními skutečnostmi. Zkoumá právo jakožto normativní systém a množinu právních norem. Dále se zabývá právními vztahy, pozicí práva ve společnosti, společenským ...
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Základy teorie státu a práva (Druhé, doplněné a aktualizované vydání) je 416 Kč

Výběr knih vydavatele Lidové noviny

Naše tipy


Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny. Užijí si je nováčci i čtenáři, kteří mají Prašinu prochozenou.
Tajemná Prašina se proměnila. Nad starými střechami se tyčí siluety jeřábů, kamenné domy vyklízí prostor sklu a oceli. Dávná tma nevyhnutelně prohrává svůj boj se světlem. Jenže co když na sebe tma dokáže vzít lidskou podobu?
Nový domov sem přichází hledat nesmělý mladík Vašek a brzy na vlastní kůži pocítí, že zdejší klid je jen zdánlivý - pod skořápkou všedního života stále dřímají stará tajemství. Na Prašině začne řádit tajemný žhář a na ohořelých stěnách se objeví podivný symbol.