Živote, nefackuj

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 334 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
334 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Jak dlouhou ji potřebujete? Život mnohých z nás vychází z očekávání kultury a hlasů většiny, z potřeb rodiny, přátel, učitelů a nebo náboženství. Na své cestě často obětujeme část nás samých, abychom zapadali do očekávání druhých, Pozapomeneme na svou jedinečnost a postavíme svůj dospělý život namísto vášní na motivací vycházející z bolestí, které si neseme. Ztotožňili jsme se s myšlenkami, emocemi i motivacemi, které nejsou naše a divíme se, proč naše cesta bolí a potřebujeme k růstu krize a utrpení. Je čas si vzít svou sílu zpět. V knihách Živote, nefackuj Daniel vytvořil mapu, která čtenáře vede cestou návratu do své síly, čímž obnovujeme sebeLÁSKU i sebeVĚDOMÍ. 1.Kniha je postavena na 20letém výzkumu lidské psychiky, vývojové psychologie, práci s traumaty, motivacemi a neurovědami. Vychází z více než 100 studií a přístupů mnoha odborníků na to, jak hluboce porozumět sám sobě. Prakticky zde naleznete nástroje pro práci se strachy, tvoření kuráže, prodlužování koncentrace i pro snadnou změnu sebe samého bez ohledu na věk. Budeme se učit tvořit vědomou pauzu, abychom nejednali reaktivně a dělali výhodnější rozhodnutí, stejně jako se učit jak se sám na sebe dívat z metapohledu.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Živote, nefackuj je 334 Kč

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.