Critical Transitions in Nature and Society

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 740 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Critical Transitions in Nature and Society koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 740 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Offers an introduction to critical transitions in complex systems - the radical changes that happen at tipping points when thresholds are passed. This title describes the dynamical systems theory behind critical transitions, covering catastrophe theory, bifurcations and chaos.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Princeton University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Princeton University Press
Naše tipy


Dcera někdejších světů
Válka ztracených srdcí začíná! První díl romantasy trilogie od autorky hitu Zmije a křídla noci. Tisaanah v dětství unesli do otroctví, ale teď je volná. Její nejbližší přítel však zůstal v zajetí a jediná cesta k jeho záchraně vede skrz řády – nejmocnější organizaci mágů na světě. Ale dostat se do nich znamená čelit vražedným zkouškám a spoléhat na pomoc muže, který řády pohrdá. Maxantarius Farlion, mág s minulostí potřísněnou krví, může být její spásou… nebo zkázou. Aby Tisaanah zachránila ty, na kterých jí záleží, bude muset riskovat vše. Svou svobodu. Svou duši. A možná i své srdce.