Doktor Dolittle a jeho zvířátka

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Doktor Dolittle a jeho zvířátka koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
268 Kč
Není skladem

Krátký popis
Světoznámý pohádkový příběh o hodném zvěrolékaři.Laskavé a zábavné vyprávění o doktorovi, který se naučil rozumět řeči zvířat a rozhodl se uzdravovat koně, psy a opice. Doktor Dolittle se svými přáteli – papouškem Polynésií, prasátkem Chrochro, opičákem Zizim, pejskem Jupíkem a dalšími – vyráží na napínavou cestu do Afriky a zažívá spoustu dobrodružství, která spolehlivě pobaví a rozesmějí malé i velké posluchače. Oblíbený herec David Novotný svým hlasem mistrně oživil nejen postavu dobrosrdečného veterináře, ale i řadu jeho zvířecích kamarádů. Tracklist:1. Puddleby2. Zvířecí řeč3. Další starosti s penězi4. Poselství z Afriky5. Velká cesta6. Polynésie a král7. Opičí most8. Lord lev9. Opičí sněm10. Nejvzácnější zvíře na světě11. Princ12. Kouzla a čáry13. Rudé plachty a modrá křídla14. Krysy varují15. Drak z Barbárie16. Huhú naslouchá17. Mořští klevetníci18. Vůně19. Skála20. Rybářovo městečko21. Zpátky doma
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Doktor Dolittle a jeho zvířátka je 268 Kč

Výběr knih autora Hugh Lofting

Zobrazit všechny knihy autora Hugh Lofting
Výběr knih vydavatele Supraphon

Zobrazit všechny knihy vydavatele Supraphon
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.