From Donatello to Bernini

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 155 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

From Donatello to Bernini koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
1 155 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
The self-portrait of Baccio Bandinelli in the Isabella Stewart Gardner Museum, Boston, shows the scupltor pointing not to a work of marble or bronze, but to a drawing. Bandinelli was particularly proud of his skills as a draughtsman, and he was prolific in his production of works on paper.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů Michael W. Cole , Oliver Tostmann

Zobrazit všechny knihy autora Michael W. Cole, Oliver Tostmann
Výběr knih vydavatele Paul Holberton Publishing Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Paul Holberton Publishing Ltd
Naše tipy


Můry
Zmizení matky, spousta nepochopení, dva sourozenci a touha zůstat spolu – v kulisách města, kde mají jména jen ti, kteří si je zaslouží.Kryštof a Ida po matčině zmizení zůstávají sami a jejich svět se začíná rozpadat. Město se pro ně neúprosně zmenšuje, míst, kam smějí, ubývá. Kryštof dělá všechno pro to, aby sestru ochránil a udržel zdání normálnosti. Jenže v dětském bezčasí, kdy není důležitý věk ani doba, se nedá žít navždy.Můry jsou příběhem o sourozenecké lásce, dospívání a touze zajistit si lepší život – ať už to znamená cokoli. Svět plný lidí beze jména v době, která se postav domněle nedotýká, najednou získává konkrétní obrysy a ty jsou někdy děsivější než tma. A tak nezbývá, než si hledat cestu ke světlu stejně, jako to dělají můry.