Jolly Phonics Alternative Spelling & Alphabet Posters

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 311 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Jolly Phonics Alternative Spelling & Alphabet Posters koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
311 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
A pack of two colourful single posters. The Alternative Spelling Poster shows the different spellings of nine of the vowels with sample words and illustrations. The Alphabet Poster shows the 26 letters in alphabetical order.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Jolly Phonics Alternative Spelling & Alphabet Posters je 311 Kč

Výběr knih autora Sue Lloyd

Zobrazit všechny knihy autora Sue Lloyd
Výběr knih vydavatele Jolly Learning Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Jolly Learning Ltd
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.