Gymnázia

Našli jsme celkem 516 knih spadajících do kategorie gymnázia, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Český jazyk - Testové úlohy

Český jazyk - Testové úlohy

VYUKA.CZ

Cena od 109 Kč

Kniha Bubela

Bubela

Michal Čunderle

Cena od 225 Kč

Kniha Botanika

Botanika

kolektiv, Kubát

Cena od 189 Kč

Kniha Literatura pro 1.ročník SOŠ

Literatura pro 1.ročník SOŠ

SPN

Cena od 99 Kč

Kniha Sbírka úloh z fyziky

Sbírka úloh z fyziky

Zdeněk Rubeš

Cena od 111 Kč

Kniha Maturita Český jazyk

Maturita Český jazyk

Marie Sochrová

Cena od 129 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.