Marketing

Našli jsme celkem 289 knih spadajících do kategorie marketing, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Jak opravit budoucnost

Jak opravit budoucnost

Andrew Keen

Cena od 273 Kč

Kniha Mezinárodní marketing

Mezinárodní marketing

Hana Machková

Cena od 319 Kč

Kniha Reklama

Reklama

Jitka Vysekalová, Jiří Mikeš

Cena od 160 Kč

Kniha Život s reklamou

Život s reklamou

Zdeněk Křížek

Cena od 149 Kč

Kniha Sami v moři konkurence

Sami v moři konkurence

Leoš Bárta

Cena od 177 Kč

Kniha Studia vizuální kultury

Studia vizuální kultury

Lisa, Marita, Cartwright, Sturken

Cena od 820 Kč

Kniha Jak drahé je zdarma?

Jak drahé je zdarma?

Dan Ariely

Cena od 149 Kč

Kniha Dějiny reklamy

Dějiny reklamy

Stéphane Pincas

Cena od 499 Kč

Kniha Autorský zákon

Autorský zákon

Helena Chaloupková, Petr Holý

Cena od 307 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.