Labská stezka (Pramen Labe - Bad Schandau + Praha

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 151 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Labská stezka (Pramen Labe - Bad Schandau + Praha koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
151 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Cykloprůvodce pro celou rodinu, zedice „Výlety na kole. 30tipů na vyjížďky“. Tipy jsou opatřeny podrobnými mapami a itineráři, výškovým profilem, informacemi osjízdnosti, převýšení, možnostech ubytování, stravování, ozajímavostech a památkách.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele SHOCART

Zobrazit všechny knihy vydavatele SHOCART
Naše tipy


Vévoda a já
Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán, jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Postupem času se do temperamentního šlechtice doopravdy zamiluje. Musí však za každou cenu zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce. Osudy hlavních hrdinů můžete nyní sledovat i ve velkolepě pojatém a doslova návykovém seriálu Bridgertonovi, který vysílá stanice Netflix.