LEGO - Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 497 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

LEGO - Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
497 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Stoletý příběh nejslavnější stavebnice nasvětě. Když se roku 1916 vdánském Billundu usídlil tesař astolař Ole Kirk Christiansen, začaly se kromě nové kapitoly vjeho skromném životě psát idějiny možná té nejikoničtější hračky nasvětě. Mladý řemeslník poměrně záhy zjistil, ževíce než krovy, nábytkem asousedskou výpomocí si vydělá výrobou dřevěných autíček, káč astavebnic. Netrvalo dlouho amalá rodinná firma ajejí hračky prodávané pod značkou LEGO si podmanily srdce dětí pocelém Dánsku. Avechvíli, kdy Christiansenovi vyměnili dřevo zaplast, sestavebnice sjejich logem dostaly dodětských pokojíčků pocelém světě. Novinář Jens Andersen je první člověk, který získal úplný přístup dorodinných apodnikových archivů firmy LEGO. Poprvé tak může vyprávět příběh té nejslavnější skládačky vjejí úplnosti: jako rodinnou ságu, podnikatelský zázrak inevyzpytatelnou kroniku dvacátého století.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy LEGO - Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě je 497 Kč

Výběr knih vydavatele Host

Zobrazit všechny knihy vydavatele Host
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?