Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 147 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
147 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Sborník pro esoterní chápání života a kultury.

OBSAH:
Jindřich Veselý: V zrcadle imaginace, Peter Brook: Jiný rozměr: kvalita, Milan Nakonečný: Historické fáze ve vývoji hermetismu, Roman Kořan: Větrný mlýn: výklad reliéfu pekařství Poilâne, Aaron Cheak: Hermetický problém soli,…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace je 147 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Trigon

Zobrazit všechny knihy vydavatele Trigon
Naše tipy


Tři Sekery
Mysteriózní thriller od autorky bestselleru Šepot z lesa! Michal tráví dny i noci tím, že navštěvuje hřbitovy, opuštěné domy a místa, na kterých údajně straší. Svět ho zná jako úspěšného youtubera a „lovce zázraků“. Když se pak dozví, že kněz z jeho rodného města skončil za mřížemi za brutální vraždu, která navíc proběhla za velmi podezřelých okolností, vidí v tom dokonalou příležitost, jak získat další zástupy fanoušků. Jenže jakmile dorazí domů, zjišťuje, že s knězem toho měl v dětství společného víc, než si myslel. Teprve když se s otcem Václavem po dekádách znovu setká, odhalí šokující události, které kněze k vraždě vedly, a okolnosti, jež rozumem pojmout nedovede. A zatímco čelí démonům vlastní minulosti, dozvídá se, že Václav možná nakonec není padouchem, ale hrdinou.