Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 167 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
167 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Sborník pro esoterní chápání života a kultury.

OBSAH:
Jindřich Veselý: V zrcadle imaginace, Peter Brook: Jiný rozměr: kvalita, Milan Nakonečný: Historické fáze ve vývoji hermetismu, Roman Kořan: Větrný mlýn: výklad reliéfu pekařství Poilâne, Aaron Cheak: Hermetický problém soli, Ondřej Lesák: Snění o bezpečných nápodobách historických transmutací, D. Ž. Bor: Člověk ve dne v noci a Hovor při západu slunce, Jakub Hlaváček: Volám Tě, Dopisy Aloise Mailändera Gustavu Meyrinkovi, Ladislav Puršl: Kámen v oválné misce, Zuzana Zadrobílková: Nepřeji si, abych byl pitván, Chrysogon Alexandr Kubíček: Blázen, Ondřej Sekanina: Obrazy La Inthonkaew a jejich korespondence s tarotovými kartami, Jindřich Veselý: Putování do skryté země. Na obálce reprodukovány obrazy thajské art brut malířky La Inthonkaew.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Logos 2021/2022 - Zrcadlo imaginace je 167 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Trigon

Zobrazit všechny knihy vydavatele Trigon
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.