Milovaní parchanti. aneb jak se učím být dědou

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 252 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Milovaní parchanti. aneb jak se učím být dědou koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
252 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha se na první pohled jeví, jako dětská.Ale doporučuji i v úvodu mé knihy to zdůzňuji, že to tak úplně není:-) Kniha je určená spíše pro rodiče.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Milovaní parchanti. aneb jak se učím být dědou je 252 Kč

Výběr knih autora Burda Ivan

Zobrazit všechny knihy autora Burda Ivan
Naše tipy


Nikdy, nikdy
Bestsellerové autorky Colleen Hooverová a Tarryn Fisherová spojily síly a společně napsaly naprosto jedinečnou romanci s mystery zápletkou. Charlie Wynwoodová a Silas Nash byli od narození nejlepšími přáteli, dokud se do sebe ve čtrnácti letech nezamilovali a nestali se něčím mnohem víc. Počínaje dnešním ránem jsou si ale naprosto cizí. Všechny jejich vzpomínky na to, kým byli a jaký pár společně tvořili, jsou fuč. Vytratily se. Nezbývá než odhalit pravdu o tom, co se jim stalo a proč k tomu došlo. Ale čím víc o sobě zjišťují, tím těžší je pro ně pochopit, proč byli vůbec kdy spolu. Vzpomenout si někdy může být horší než zapomenout… Doporučený věk 15+