Nová literatura pro střední školy 2 učebnice

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku

Krátký popis
Kniha: Nová literatura pro střední školy 2 učebnice; Autor: Borovička Lukáš, Křížová Hana, Šmajstrlová Dana, Kilianová Iva, Dohnalová Šárka; – Učebnicová sada Nová literatura 2 pro střední školy (2. díl) pro 2. ročník středních škol.je vhodná pro všechny obory středních škol zakončené státní maturitní zkouškou. – Sada se opět skládá z učebnice, pracovního sešitu a průvodce pro ...

Výběr knih vydavatele Didaktis

Naše tipy


Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny. Užijí si je nováčci i čtenáři, kteří mají Prašinu prochozenou.
Tajemná Prašina se proměnila. Nad starými střechami se tyčí siluety jeřábů, kamenné domy vyklízí prostor sklu a oceli. Dávná tma nevyhnutelně prohrává svůj boj se světlem. Jenže co když na sebe tma dokáže vzít lidskou podobu?
Nový domov sem přichází hledat nesmělý mladík Vašek a brzy na vlastní kůži pocítí, že zdejší klid je jen zdánlivý - pod skořápkou všedního života stále dřímají stará tajemství. Na Prašině začne řádit tajemný žhář a na ohořelých stěnách se objeví podivný symbol.