Orchestr zvířátek hraje Bacha - Zvuková kniha

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 329 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
329 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Poslechni si spolu se zvířátky nesmrtelné melodie z pera slavného hudebního skladatele Johanna Sebastiana Bacha. Knížkou provází Orchestr zvířátek, který cestuje z místa na místo a seznamuje malé čtenáře s tímto slavným talentovaným skladatelem. Hudební ukázky jeho nejznámějších skladeb se přehrají po stisknutí tlačítka. Roztomilé ilustrace a hudební složka je úžasným prvním, a zároveň interaktivním seznámením s klasickou hudbou a podporuje v dětech jejich schopnost soustředit se na poslech a vnímat hudbu. Kniha obsahuje tři výměnné baterie. Prodejní cena zvukové knihy již obsahuje recyklační poplatky.

Výběr knih autorů Sam Taplin , Ag Jatkowska

Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Naše tipy


Kniha je naprosto jedinečná ve své ohromující intimitě a popírá stejně děsivě jako v době svého vzniku naši představu, že bychom přece samozřejmě poznali, kdyby mezi námi žilo monstrum, pracovalo vedle nás a tvářilo se, že je jedním z nás. S mrazením stupňujícím se s každou další stránkou sledujeme, jak si autorka začala postupně uvědomovat, že její citlivý spolupracovník z krizové linky Ted Bundy je ve skutečnosti jedním z nejděsivějších sériových vrahů Ameriky. Bundy se doznal k zabití nejméně šestatřicet mladých žen po celých Spojených státech a za tři z těchto vražd byl nakonec odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Autorka čerpá mimo jiné i ze své korespondence s Bundym, jež trvala až do doby krátce před jeho popravou. Daří se jí udržovat v rovnováze svůj hluboce osobní pohled na věc a svou roli kriminální reportérky při honu po brutálním sériovém vrahovi - geniálním a charismatickém Bundym, o němž si myslela, že ho zná. Touto nezapomenutelnou kronikou Bundyho života, jeho případu a jejich vzájemného vztahu, Ann Rule změnila směřování literárního žánru true crime.