Perfect Phrases for Dealing with Difficult People: Hundreds of Ready-to-Use Phrases for Handling Conflict, Confrontations and Challenging Personalitie

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Perfect Phrases for Dealing with Difficult People: Hundreds of Ready-to-Use Phrases for Handling Conflict, Confrontations and Challenging Personalitie koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
300 Kč
Není skladem

Krátký popis
Part of the "Perfect Phrases" series, this work provides the tools for precise, effective communication in various situations. Whether it's hiring employees or creating teams, it gives you the phrases you need to get things done.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Perfect Phrases for Dealing with Difficult People: Hundreds of Ready-to-Use Phrases for Handling Conflict, Confrontations and Challenging Personalitie je 300 Kč

Výběr knih autora Susan Benjamin

Zobrazit všechny knihy autora Susan Benjamin
Výběr knih vydavatele McGraw-Hill Education - Europe

Zobrazit všechny knihy vydavatele McGraw-Hill Education - Europe
Naše tipy


Když mrtví mlčí
Když mrtví mlčí - Roxann Hill

Renomovaný vinař Dirk Levefre je podezřelý z brutální vraždy své ženy. Nikdo nevěří v jeho nevinu, důkazy hovoří proti němu. Dirk se obrátí na svého přítele z mládí, kněze Pavla Wagnera – jediného, kdo mu ještě může pomoci.brbrPavel neochotně souhlasí. Před lety své rodné město kvůli traumatickému zážitku opustil a nyní ho nemilosrdně dohání stíny minulosti.brbrSpolu se soukromou detektivkou Annou Steinbachovou, která je stále těžce poznamenaná svým posledním případem, dělají vše pro to, aby našli skutečného pachatele.brbrOn ani Anna však netuší, že nemají co do činění jen s vraždou. V úkrytu číhá zvrhlý lovec. Loví ženy, aby jim způsobil nepopsatelné utrpení. Dosud ho znají jen jeho oběti. A on se neštítí ničeho, aby to tak i zůstalo.brbrDEVÁTÝ PŘÍPAD PRO STEINBACHOVOU A WAGNERA.