Posuň a najdi: Kdo žije v džungli?

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 195 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Posuň a najdi: Kdo žije v džungli? koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
195 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Na každé stránce najdeš okénko. Posuň ho, vytáhni a zjisti, kdo žije v džungli. Leporelo s pohyblivými prvky, ideální pro malé ručičky.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Posuň a najdi: Kdo žije v džungli? je 195 Kč

Výběr knih autora kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora kolektiv
Výběr knih vydavatele Drobek

Zobrazit všechny knihy vydavatele Drobek
Naše tipy


Křik mrtvé ženy
Pavel Wagner, unesený a zdrogovaný, se stane svědkem sadistické vraždy. ***** Když je zanedlouho nalezen, stále ještě pod vlivem drog, stojí spolu se soukromou vyšetřovatelkou Annou Steinbachovou před svým dosud nejnáročnějším případem: tentokrát totiž nemají k dispozici tělo ani důkazy. Byly to snad všechno jenom Pavlovy halucinace? A kdo jsou vůbec jeho únosci? ***** Aby toho nebylo málo, čeká Annu a Pavla ještě interní hodnocení, jež má posoudit, jak plní své pracovní povinnosti, což by jim oběma mohlo zásadně ublížit. ***** Pracovní i osobní životy se jim hroutí, ale oni se dál snaží za každou cenu odhalit pravdu. Začíná smrtelně nebezpečná hra na kočku a myš, která si brzy vybere svou daň. Nikdo si nemůže být jistý, jestli nakonec vyvázne živý. ***** Šestý případ pro Steinbachovou a Wagnera.