Rodinný plánovací kalendář 2024

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 120 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Rodinný plánovací kalendář 2024 koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
120 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Nástěnný plánovač aktivit až pro 5 členů domácnosti od časopisu Dráček. Všechny měsíce na tvrdém papíru, formát 445 × 285 mm. Navíc i prosinec 2023, můžete začít plánovat ihned! Svátky, prázdniny, významné dny, čísla týdnů, výzvy, znamení, fáze měsíce a navíc i zábavné úkoly pro děti.…

Zobrazit celý popis

Výběr knih autorů kolektiv , autorů

Zobrazit všechny knihy autora kolektiv, autorů
Výběr knih vydavatele Extra Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Extra Publishing
Naše tipy


Jak svět doopravdy funguje

Mistrovské dílo o principech světa, které ohromilo i Billa Gatese Lidstvo ještě nikdy ve své historii nemělo tolik informací, přesto si jen málokdo uvědomuje, jak svět ve skutečnosti funguje. Oceňovaný vědec českého původu Vaclav Smil popisuje a objasňuje složité procesy s neuvěřitelnou lehkostí. Zabývá se sedmi základními principy moderní společnosti, počínaje energiemi přes globalizaci až po výzvy čekající v budoucnosti. Abychom mohli začít řešit problémy, musíme nejdříve pochopit základní fakta. S touto fascinující publikací to bude mnohem snazší.