Šití pro každého

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 198 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Šití pro každého koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
198 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Vizuální příručka z edice Jak na to: Naučte se šít! Základní pomůcky, krejčovské střihy i šití bez střihu, návody, tipy a odpovědi.Je pro vás šití novinkou, nebo si chcete své krejčovské schopnosti trochu osvěžit? Jste na správném místě. Víme, že některé techniky mohou být ze začátku náročných.…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Šití pro každého je 198 Kč

Výběr knih autora autorů

Zobrazit všechny knihy autora autorů
Výběr knih vydavatele Extra Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Extra Publishing
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.