Škola je tu – Cesta k počítání s pohádkami (barevná pracovní učebnice pro předškoláky s přílohou samolepky), 2. vydání

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 86 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Škola je tu – Cesta k počítání s pohádkami (barevná pracovní učebnice pro předškoláky s přílohou samolepky), 2. vydání koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
86 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Škola je tu – Cesta k počítání s pohádkami (barevná pracovní učebnice pro předškoláky s přílohou samolepky), 2. vydání - Věra Štiková

Škola je tu – Cesta k počítání s pohádkami (barevná pracovní učebnice pro předškoláky s přílohou samolepky) NNSP54



Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Věra Štiková

Zobrazit všechny knihy autora Věra Štiková
Výběr knih vydavatele NNS

Zobrazit všechny knihy vydavatele NNS
Naše tipy


Mstiví mrtví
Jak daleko zajde, aby zachránila ztracené duše?Keira svádí boj o holý život. Svou schopností pomáhat duchům na onen svět přímo ohrožuje Artec, mocnou společnost, která uvězňuje a týrá zesnulé duše, aby na nich vydělávala. Keira jí unikala celá léta, ale už nemá kam jít.Artec z ní má strach a je ochotný udělat cokoli, aby se jí zbavil – nezdráhá se ani vyslat ozbrojené muže na všechny její blízké.Keira je zoufalá a dochází jí čas. Snaží se vybrousit své dovednosti a najít způsob, jak tu krutou firmu navždy zničit. Alespoň už na to není sama. Její přátelé jí budou krýt záda, i kdyby se rozhodla zaútočit přímo na velín Artecu, kde by na ně ovšem čekala jistá smrt.