Slečna Králíčková: Ve školce

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Slečna Králíčková: Ve školce koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
118 Kč
Není skladem

Krátký popis
Titul obsahuje 52 stran plných zábavných aktivit, více než 80 dílků k vytrhnutí, 3D modely k sestavení a více než 175 samolepek.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Slečna Králíčková: Ve školce je 118 Kč

Výběr knih autora Jannie Ho

Zobrazit všechny knihy autora Jannie Ho
Výběr knih vydavatele Jiří Models

Zobrazit všechny knihy vydavatele Jiří Models
Naše tipy


Už letím
Už letím - Martin Moravec

Náhlá zástava oběhu. Tonutí v bazénu. Pád z koně. Autonehoda. Ze země se zvedá záchranářský vrtulník a na jeho palubě sedí doktor Marek Dvořák. Začíná boj o čas – a hlavně o život. Tři desítky příběhů vás přenesou přímo do terénu. Ocitnete se na palubě vrtulníku, na místě nehody i na urgentním příjmu. Ve světě, kde se během jedné služby vystřídají naděje, bezmoc, vyčerpání i svérázný lékařský humor. Tato kniha přibližuje nejen osudy pacientů, emoce jejich blízkých a náročnou práci zdravotníků. Ale má také za cíl pomáhat. Na konci každého příběhu najdete praktického průvodce první pomocí: jak zachovat chladnou hlavu, co v dané situaci dělat nebo jak se do ní vůbec nedostat. Nejde tudíž jen o svědectví ze zákulisí záchranky, ale taky o knihu, díky které jednou můžete zachránit život. Novinka je návratem autorské dvojice Martin Moravec a Marek Dvořák. Jejich knižní rozhovor Mezi nebem a pacientem získal cenu Magnesia Litera.