Stavební truhlářství a parketářství.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 450 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Stavební truhlářství a parketářství. koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
450 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Stavební truhlářství a parketářství jsou odvětví, která k sobě mají blízko používaným materiálem, nástroji i finálním výrobkem, postupným procesem specializace se však jejich cesty částečně rozešly. Kapitoly věnované stavebnímu truhlářství tento řemeslný obor obecně vymezují a jednotlivé…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Stavební truhlářství a parketářství. je 450 Kč

Výběr knih autorů Martin Ebel , Hejný Lukáš

Zobrazit všechny knihy autora Martin Ebel, Hejný Lukáš
Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Zobrazit všechny knihy vydavatele Národní technické muzeum
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.