Stavební zámečnictví

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 498 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
498 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Stavební zámečnictví; Autor: Ebel Martin; Výstavní katalog představuje vývoj okenních a dveřních kování, zámkových mechanismů od starověku po 19. století. Historické názvy a dobová terminologie jednotlivých prvků. Též vývoj visacích zámků. ...
Výběr knih autora Martin Ebel

Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.