Toulky českou minulostí 751-800

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 274 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Toulky českou minulostí 751-800 koupíte na Knihy.cz
Knihy.cz
274 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Babička - Hledání Viktorky - Naše paní anebo Co tě tak bolelo, ty ubohé srdce? - Člověk nevčasný všem - Řemeslník poctivý - Kdyby tisíc kolovratů - Jak se změnil kámen v zlato - Drobty na stole doby (pražském) - Stošedesátičtyřvěžatá matička našich měst - Skladba je nejtěžší ze všech věd - Tam,…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Toulky českou minulostí 751-800 je 274 Kč

Výběr knih autora Josef Veselý

Zobrazit všechny knihy autora Josef Veselý
Výběr knih vydavatele Radioservis

Zobrazit všechny knihy vydavatele Radioservis
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.