Ukrajinsko-česká konverzace/ ??????? ?????????

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 116 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Ukrajinsko-česká konverzace/ ??????? ????????? koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
116 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Konverzace češtiny pro Ukrajince vhodná i pro začátečníky pomůže cizincům zvládnout základy češtiny a domluvit se. Fonetický přepis výslovnosti českých slov a frází pomocí ukrajinské abecedy činí z této příručky unikátní publikaci.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Ukrajinsko-česká konverzace/ ??????? ????????? je 116 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Lingea

Zobrazit všechny knihy vydavatele Lingea
Naše tipy


Nikdy, nikdy
Bestsellerové autorky Colleen Hooverová a Tarryn Fisherová spojily síly a společně napsaly naprosto jedinečnou romanci s mystery zápletkou. Charlie Wynwoodová a Silas Nash byli od narození nejlepšími přáteli, dokud se do sebe ve čtrnácti letech nezamilovali a nestali se něčím mnohem víc. Počínaje dnešním ránem jsou si ale naprosto cizí. Všechny jejich vzpomínky na to, kým byli a jaký pár společně tvořili, jsou fuč. Vytratily se. Nezbývá než odhalit pravdu o tom, co se jim stalo a proč k tomu došlo. Ale čím víc o sobě zjišťují, tím těžší je pro ně pochopit, proč byli vůbec kdy spolu. Vzpomenout si někdy může být horší než zapomenout… Doporučený věk 15+