Užitková vozidla ve stavebnictví. Historie výroby a vývoje stavebních strojů v českých zemích V.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 498 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
498 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Užitková vozidla ve stavebnictví. Historie výroby a vývoje stavebních strojů v českých zemích V.; Autor: Kolomý Radoslav; Publikace přehledně shrnuje informace o nákladních vozidlech užívaných na stavbách na území ČR. Především v meziválečných letech do zhruba 90. let 20. století. ...
Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.