Waffen-SS 1933-1945

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 123 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Waffen-SS 1933-1945 koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
123 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Slavné divize, úspěchy na bojišti, válečné zóny, ideologie a symbolika.

Původně malá jednotka určená k ochraně Adolfa Hitlera se po začátku války rychle rozrůstala a v roce 1942 na frontě bojovalo již několik divizí Waffen-SS, složených z Němců i zahraničních dobrovolníků.


Muž, který se stal zosobněním agresivní útočné doktríny

Zahraniční dobrovolníci

Co Evropany lákalo do řad Himmlerovy černé armády?

SS Hitlerjugend v Normandii

Fanatický a krvavý odpor proti Spojencům v létě 1944

">Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Waffen-SS 1933-1945 je 123 Kč

Výběr knih autora kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora kolektiv
Výběr knih vydavatele Extra Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Extra Publishing
Naše tipy


Vévoda a já
Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán, jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Postupem času se do temperamentního šlechtice doopravdy zamiluje. Musí však za každou cenu zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce. Osudy hlavních hrdinů můžete nyní sledovat i ve velkolepě pojatém a doslova návykovém seriálu Bridgertonovi, který vysílá stanice Netflix.