Wehrmacht 1935-1945 Vojáci, bitvy, zbraně

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 544 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Wehrmacht 1935-1945 Vojáci, bitvy, zbraně koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
1 544 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Odhalte události druhé světové války v perspektivě německého Wehrmachtu, jehož zdánlivá neporazitelnost byla poskvrněna mnoha zločiny a změnila se v nevyhnutelnou porážku.Málokteré vojsko vzbuzuje tolik emocí a rozporů, a to nejen u zájemců o vojenskou historii, jako Wehrmacht. První úspěchy na…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Wehrmacht 1935-1945 Vojáci, bitvy, zbraně je 1 544 Kč

Výběr knih autora kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora kolektiv
Výběr knih vydavatele Extra Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Extra Publishing
Naše tipy


Jak svět doopravdy funguje

Mistrovské dílo o principech světa, které ohromilo i Billa Gatese Lidstvo ještě nikdy ve své historii nemělo tolik informací, přesto si jen málokdo uvědomuje, jak svět ve skutečnosti funguje. Oceňovaný vědec českého původu Vaclav Smil popisuje a objasňuje složité procesy s neuvěřitelnou lehkostí. Zabývá se sedmi základními principy moderní společnosti, počínaje energiemi přes globalizaci až po výzvy čekající v budoucnosti. Abychom mohli začít řešit problémy, musíme nejdříve pochopit základní fakta. S touto fascinující publikací to bude mnohem snazší.