Zvířecí kámoši

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 279 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
279 Kč
Není skladem

Krátký popis
I zvířata mají své nejlepší kamarády! Poznejte je v tomto pokračování knížky Nehodná zvířátka.Mají kamarády, kteří při nich stojí v dobrém i zlém a pomáhají se všemi těmi normálními věcmi, se kterými by pomáhat měli. Víte, co myslíme, třeba jak obírají klíšťata ze zad, dají vědět, když se blíží lev, nebo pomůžou něco ulovit.Zvířecí království je plné podivných dvojic, jež dokazují, že ve dvou se to lépe táhne! Třeba kojot s jezevcem, volavka s buvolem nebo žába se sklípkanem.Tato vtipná a poučná knížka je skvělým způsobem, jak dětem ukázat zajímavá fakta o přírodě.Objevte vzácné vztahy ze světa zvířat a zjistěte, jak některá z nich přežívají každý den jen s pomocí přátel.V knize najdete panely s fakty i legrační ilustrace pro děti od sedmi let.
Výběr knih autora Sophie Corrigan

Výběr knih vydavatele Drobek

Naše tipy


Když začne floridská policejní potápěčka rozplétat dávno odložený případ obestřený tajemstvím, netuší, že tím vypudí z úkrytu mnohonásobného vraha… Sloan McPhersonová, vyšetřovatelka z Programu podvodního pátrání, objeví na dně kalného floridského jezírka starou dodávku. V útrobách vozu se nacházejí mrtvoly čtveřice mladých lidí, kteří před třiceti lety zmizeli po návštěvě rockového koncertu. Úřady se domnívají, že šlo o tragickou nehodu, Sloan je ovšem přesvědčená, že se stali obětí vraždy – a důkazy navíc ukazují na dlouhý řetězec neobjasněných zmizení po celé Floridě. Stopu po stopě Sloan prohledává teplé temné vody, kde loví přirození predátoři, přitom ovšem ví, že ten ze všech nejnebezpečnější dosud číhá kdesi v skrytu nad hladinou…